E2 Dane techniczneDesignCennikKod promocyjny

Ładowanie...

Design


Elewacja północna

E2 to budynek o mocno zarysowanym charakterze, idealnym dla ludzi, którzy pragną się wyróżnić. Biała rama, biegnąca wokół całego budynku, tworzy wyjątkową stylistykę, którą nie sposób pomylić z żadnym innym budynkiem.
Budynek wyróżnia się charakterystyczną dla niego opaską w formie ramy na planie kwadratu, która w swojej formie tworzy rodzaj wizualnej konstrukcji nośnej, mogącej przywodzić na myśl budynki żelbetowe.


Elewacja wschodnia

Charakterystyczna rama, biegnąca wzdłuż budynku, stanowi rozwiązanie stosowane w budownictwie pasywnym, gdyż ogranicza przegrzewanie się budynku w lecie, od strony południowej oraz południowo-wschodniej. Na uwagę zasługuję również mocno zarysowana strefa wejściowa, która jest umieszczona centralnie i została dodatkowo podkreślona symetrycznym układem ramy. Stylistyka kolorystyczna budynku na tej wizualizacji ma na celu jeszcze wyraźniejsze zaakcentowanie jego formy.


Elewacja południowa

Budynek w swojej formie, mocno otwiera się na ogród od strony południowo-zachodniej, w której tak naprawdę zazwyczaj tętni życie domowników wracających z pracy lub szkoły.
Charakterystycznie wydzielony przez bryłę budynku taras jest elementem zacisznej przestrzeni, która jest bardzo dobrze doświetlona.


Elewacja zachodnia

Taras nie posiada zadaszenia, tak aby jeszcze lepiej doświetlać pomieszczenia wewnątrz tego wyjątkowego domu. Natomiast poprzez zastosowanie pergoli, wnętrze E2 nie przegrzewa się w lecie. Ta przemyślana bryła budynku jest znakomita dla osób lubiących się wyróżniać, gdyż posiada mocny i wyraźnie zarysowany charakter.